Ø    Strona główna
Ø    Obejrzyj szkołę
Ø    Historia szkoły
Ø    Dokumenty
Ø    Pracownicy
Ø    Nadzór
Ø    Świetlica
Ø    Przedszkole
Ø    Uczniowie
Ø    Wisła Wielka
Ø    Biblioteka
Ø    Rada Rodziców

 

Ø    MEN
Ø    KO Katowice
Ø    OKE Jaworzno
Ø    WOM Katowice 
Ø    Pszczyna 

Ø    Plan lekcji



  SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2008/09
  

Lp.

Nazwa konkursu:

 

Liczba ucz.:

Zdobyte m. lub wyróżnienie:

1.        

IX Międzygminny Konkurs Gwarowy „Pogodejmy po naszymu” w Goczałkowicach  

1

Dawid Stęchły

–wyróżnienie II stopnia

2.

Konkurs plastyczny „Choinka” org.  ZS nr 1 SP3

8

I m - I. Lazar,

III m – S. Sinka

3.

Konkurs Biblijny – Ewangelia św. Jana

3

Julia Bartoń

Ksenia Wala

Dominika Ziebura

4.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny na pracę plastyczną pt. „Czyste powietrze, zdrowy człowiek” – org. Fundacja ekologiczna Arka

3

Dyplomy za udział

5.

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z przyrody  „Olimpus”

4

Dyplomy za udział

6.

Międzygminny Turniej Recytatorski w Miedźnej

4

I m A. Uszok,

III m A. Strzoda,

wyróżnienie I. Lazar

7.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Karnawałowe maski” – org. PCK

5

Marta Widera kl II

wyróżnienie

9.

Konkurs

Matematyczny Kogel Mogel

dla kl VI

2

Maciej Kiryluk – VII,

Sebastian Pinocy - IX

10.

„Czwartki Lekkoatletyczne” – zawody międzyszkolne

30

Kamil Madzia - Im  60 m

Agnieszka Świerczek - I m     60 m

Radosław Fabiś - II m rzut p.p.

11.

Memoriał im. A. Pławeckiego w Łące

10

Kamil Madzia – III m

12.

Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łące

8

12 m dziewczyny,

6 m chłopcy,

Klasyfikacja generalna

– VIII m

13.

Zawody w Mini Piłce Siatkowej w Wiśle Wielkiej

 

 

14.

Międzyszkolny Turniej piłki ręcznej chłopców

10

V m

15.

Międzyszkolny Turniej piłki ręcznej dziewcząt

10

IV m

 

 

 

 

1.

Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków

18

VI m

2.

Gminny Konkurs Plastyczny dla przedszkolaków: „Skrzaty, smoki i krasnale”

3

wyróżnienie

3.

Konkurs Plastyczny dla przedszkolaków: „Zdrowa planeta, zdrowa żywność”

19

wyróżnienie

4.

Szkolny Konkurs Recytatorski

5

wyróżnienie

5.

IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski kl I-III

3

III m – M. Panasiuk,

wyróżnienie A. Sojka,                       D. Stęchły

6.

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kartka wielkanocna”

6

wyróżnienie D. Ziebura

7.

Olimpiada przedmiotowa z                j. angielskiego

10

Dyplom laureata A. Strzoda,

Dyplomy za udział

8.

Olimpiada przedmiotowa z historii Olimpus

12

Dyplomy za udział

9.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Rodzinie                      „The Windsors”

3

Dyplomy za udział

10.

Konkurs „Matematyczny Kangur”

11

wyróżnienie W. Drzyzga,

A. Świerczek

11.

Międzyszkolny Konkurs „Dobrego Przyrodnika 2009”

3

I m S. Pinocy

12.

Konkurs plastyczny na plakat „Zdrowe powietrze-zdrowy człowiek” – Fundacja Arka

3

Dyplomy za udział

13.

Ogólnopolski Konkurs z okazji „XVI Tygodnia Ziemi”,

Konkurs poetycki „Poszukiwaniu pozytywnej energii” org. Muzeum Górnictwa

3

List gratulacyjny

14.

Pszczyński Festiwal Ekologiczny-Konkurs Plastyczny „Zdrowa żywność”

3

Dyplom za udział

15.

Ogólnopolski Konkurs Odzysku Baterii – organizacja „Reba”

wszyscy uczniowie

Dyplomy za udział

16.

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie

3

III miejsce zespół w składzie