Ø    Strona główna
Ø    Obejrzyj szkołę
Ø    Historia szkoły
Ø    Dokumenty
Ø    Pracownicy
Ø    Nadzór
Ø    Świetlica
Ø    Przedszkole
Ø    Uczniowie
Ø    Wisła Wielka
Ø    Biblioteka
Ø    Rada Rodziców

 

Ø    MEN
Ø    KO Katowice
Ø    OKE Jaworzno
Ø    WOM Katowice 
Ø    Pszczyna 

Ø    Plan lekcjiJASEŁKA

 

 

Coroczną tradycją w naszej szkole jest przygotowywanie przez dzieci przedszkolne i uczniów szkoły Jasełek. Udział w nich wzięły wszystkie nasze przedszkolaki, które z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w role aniołków. Dzieci przebrane w piękne stroje wykonane przez rodziców z zaangażowaniem odegrały swoje role. Tegoroczne Jasełka zatytułowane były „Jasełka Wiślańskie”. W występie brali udział zarówno uczniowie, przedszkolacy oraz rodzice. Tym razem dzieci i dorośli inscenizowali narodzenie Bożej Dzieciny w naszej miejscowości – Wiśle Wielkiej. Do szopki Betlejemskiej przybywali przedstawiciele różnych organizacji naszej miejscowości: strażacy, sportowcy, gospodynie, emeryci i rolnicy oraz pan sołtys. Poprzez udział w Jasełkach dzieci zapoznały się bliżej z tradycjami Świat Bożego Narodzenia.
26.01.2012r. obchodziliśmy Święto Babci i Dziadka, które rozpoczęło się Jasełkami, po czym Seniorzy przeszli na poczęstunek.
27.01.2012r. gościliśmy w naszej szkole wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej z Pszczyny. Dla nich także uczniowie ze szkoły i przedszkolaki zaprezentowali tegoroczne Jasełka. Tego samego dnia o godzinie 17.00 wszyscy aktorzy, w tym także dzieci przedszkolne po raz ostatni wystąpili w Jasełkach dla rodziców oraz pozostałych zaproszonych gości. Nasi mali artyści jak zwykle stanęli na wysokości zadania, wzruszając wszystkich obecnych i wprowadzając w magiczny świąteczny nastrój. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a rodzice nie kryli wzruszenia. Na przedstawienie licznie przybyły rodziny naszych milusińskich.

wych.Katarzyna Lapczyk