Ø    Strona główna
Ø    Obejrzyj szkołę
Ø    Historia szkoły
Ø    Dokumenty
Ø    Pracownicy
Ø    Nadzór
Ø    Świetlica
Ø    Przedszkole
Ø    Uczniowie
Ø    Wisła Wielka
Ø    Biblioteka
Ø    Rada Rodziców

 

Ø    MEN
Ø    KO Katowice
Ø    OKE Jaworzno
Ø    WOM Katowice 
Ø    Pszczyna 

Ø    Plan lekcji



SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/13

Lp.

Nazwa konkursu:

 

Liczba ucz.:

Zdobyte m. lub wyróżnienie:

1.

XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

2

II m. – Michalina Brudek, kl.I

2.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAMATYCZNY Z JĘZ. ANGIELSKIEGO

2

udział

3.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  JĘZ. ANGIELSKIEGO

3

Wyróżnienie – Dominika Markiewicz, kl. VI

4.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZ. ANGIELSKIEGO „Primery school”

6

II m. – Natalia Pająk, kl. III

5.

KONKURS PLASTYCZNY „Mały Europejczyk”

12

Wyróżnienie – Beata Kopias, kl. V

6.

KONKURS PLASYCZNY „Księżna Daisy”

3

udział

7.

KONKURS PLASYCZNY NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

4

udział

8.

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

 

IV m.

9.

PIŁKA SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

 

III m.

10.

DRUŻYNOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM

 

V miejsce drużynowo,

indywidualnie:

Maciej Panasiuk – VII m., Witold Czech – IX m.,

Karol Świerkot – XVII m.

11.

BIEG W PARKU

 

udział

12.

BIEG DLA DZIECI O PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY

 

II miejsce – Sylwia Hycz, kl.IV

13.

DRUŻYNOWY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

 

VI m. – dziewczęta,  II m. – chłopcy

14.

ZAWODY REJONOWE W DRUŻYNOWYM CZWÓRBOJU LA

 

II m.

15.

SPARTAKIADA LA

 

I m. - Paweł Łakota w biegu na 300 m

I m. - Gabriel Krół w biegu na 1000 m

II m. - Edyta Gołek w biegu na 600 m

III m. - Artur Pinocy w rzucie piłeczką palantową

VI m. – Beata Kopias w biegu na 60 m

VI m. – Jakub Fabiś w biegu na 60 m

16.

FINAŁ CZWARTKÓW LA

 

I m. - Dominika Markiewicz w skoku wzwyż

I m. - Bartłomiej Pyrtek w rzucie  piłeczką palantową

II m. - Maciej Panasiuk w skoku wzwyż

III m. - Szymon Skaźnik w skoku wzwyż

17.

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LA W ŁODZI

2

udział

18. Międzynarodowy Konkurs
Kangur matematyczny
10 Wyróżnienie:
Kinga Pajonk kl.IV
Dominika Markiewicz kl. VI
19. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Kogel - Mogel 2 II miejsce:
Dominika Markiewicz kl. VI
Jakub Czerwiński kl.VI