Ø    Strona główna
Ø    Obejrzyj szkołę
Ø    Historia szkoły
Ø    Dokumenty
Ø    Pracownicy
Ø    Nadzór
Ø    Świetlica
Ø    Przedszkole
Ø    Uczniowie
Ø    Wisła Wielka
Ø    Biblioteka
Ø    Rada Rodziców

 

Ø    MEN
Ø    KO Katowice
Ø    OKE Jaworzno
Ø    WOM Katowice 
Ø    Pszczyna 

Ø    Plan lekcjiDZIEŃ DZIECKA

 

 

Dnia 29 maja dla przedszkolaków i uczniów szkoły został zorganizowany Dzień Dziecka. W tym roku miał on formę pikniku. Dzięki sprzyjającej pogodzie dzieci mogły wyjść poza mury szkoły i cieszyć się słońcem i piknikową atmosferą na terenie boiska wiślańskiego LKS. O godz. 9.00 w intencji dzieci odprawiona została Msza Święta, później od godz. 10.00 wszyscy uczestnicy pikniku sprawdzali swoją kondycję i umiejętności taneczne przy dźwiękach ZUMBY. Zabawę poprowadziła Pani Patrycja Połczyńska z Pszczyńskiej Szkoły Zumby. Od godz. 11.00 dzieci prezentowały swoje zdolności muzyczne, plastyczne, taneczne w konkursie „Mam talent”. Poziom konkursu okazał się bardzo wysoki i w związku z tym jury w składzie Panie Joanna Janik-Zemczak, Jolanta Kałamała oraz Izabela Kościelny postanowiło przyznać aż trzy pierwsze miejsca. Osoby nagrodzone w tym konkursie to:

I miejsce – Szymon Skaźnik - śpiew i akompaniament gitarowy do piosenki „Wehikuł czasu

I miejsce – Małgorzata Kolarczyk – gimnastyka artystyczna

I miejsce – Emilia Kolarczyk – wykonanie piosenki „The show” oraz prace plastyczne

II miejsce – Julia Schymura – wykonanie piosenki „Chociaż mało mamy lat

III miejsce – Natalia Schymura – wykonanie piosenki „Łatwopalni

Od godziny 12.00 dzieci mogły uczestniczyć w różnego rodzaju konkurencjach sportowych, które przygotował i poprowadził Pan Marek Smołka. Piknik zakończył się meczem piłki nożnej rozegranym między drużyną złożoną z uczniów klas IV i V oraz drużyną uczniów klasy VI.  Szóstoklasiści zwyciężyli 6:1.

Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe a także Panu Jarosławowi Wali za udostępnienie boiska LKS. Szczególnie serdeczne podziękowania za organizację i zaangażowanie w przygotowanie pikniku kierujemy do Rodziców uczniów klasy V.  

 

                                                             Wych. kl. V – Katarzyna Dudek